Česky English
O Golfcentru | Kontaktní informace

O Golfcentru Liberec

Golfcentrum je komplexně vybaveno pro výuku golfu začátečníků, pro tréning pokročilých golfistů i pro zábavu všech příchozích. Nezapomněli jsme ani na občerstvení.

V Golfcentru je k dispozici pět simulátorů Full Swing. Všechny simulátory jsou připojeny na internet a lze na nich hrát online turnaje.

Driving range

Tréning golfového švihu je možné provádět na sedmi odpalištích. Vzdálenost od odpališť k síti je 28m, což řadí Golfcentrum na přední místo v České republice v délce halového driving range.

Putting a chipping green

Krátké přihrávky a putty lze trénovat na chipping a putting greenu, který má na rozloze cca 160m2 devět jamek.

Součástí Golfcentra je Golf bar. V areálu jsou i dvě restaurace – ZOO 1320 a PARK Restaurant.

Otevírací doba

Zimní období (od 1.10. do 14.4.)

Neděle9:00 – 20:00
Pondělí – Sobota9:00 – 23:00

Letní období (od 15.4. do 30.9.)

Neděle11:00 – 20:00
Pondělí – Sobota11:00 – 23:00

Press Kit

Potřebujete-li logo golfcentra, nebo chcete na naše stránky odkazovat z vašeho webu, jistě se vám bude hodit náš press kit.

Podmínky Využívání Golfcentra Liberec

  1. vstup na driving range, chipping a putting green a na simulátory je povolen pouze v čisté sálové obuvi (používání golfových bot se spikes není dovoleno)
  2. na simulátorech není dovoleno používat drivingové míče, míče barevné či míče s barevným (i černým) potiskem či značením s výjimkou značky míčku
  3. na simulátorech je povoleno hrát pouze hráčům s hcp. hráči bez HCP smějí hrát na simulátorech pouze se souhlasem obsluhy a pod dohledem hráče s hcp
  4. před použitím kteréhokoliv golfového zařízení je návštěvník povinen se u obsluhy zaregistrovat.
  5. při použití drivingových míčů na putting a chipping greenu je hráč povinen míče vrátit na driving range
  6. Při odchodu z golfcentra je možno hole uložit do skříňky (placená služba). Za hole odložené kdekoliv jinde se neručí. Hole budou obsluhou uloženy pod driving range.