Česky English
O Golfcentru | Kontaktní informace

13. ročník MČR seniorů

28.1.2017 se v Golfcentru Liberec koná již třináctý ročník Mistrovství ČR seniorů na FSG simulátorech. Všichni senioři a seniorky starší padesáti let jsou srdečně zváni. Propozice a přihlášení na http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=498586676
Přidal Jiří Steiner dne 14.1.2017

Zapomeňte na předsudky a začněte s golfem!

Říká se, že golf lze hrát v každém věku, tak, proč si to neověřit. Dnes existuje spousta center, která jsou komplexně vybavena i pro výuku golfových začátečníků. Jedním z nich je i golfcentrum Liberec, které nabízí skvělé podmínky také pro trénink pokročilých hráčů. Správný švih můžete trénovat na sedmi odpalištích a krátké přihrávky lze pro změnu pilovat na chipping a putting greenu. K dispozici jsou i simulátory, takže zlepšování vašich dovedností nic nebrání ani v zimě. Funguje tady také golfová akademie, která je zaměřena na seznámení s tímto sportem.

Pořízení výbavy

Jakmile se rozhodnete golf vyzkoušet, nepotřebujete ani žádné vlastní vybavení – golfové hole vám většinou zapůjčí. Jen co mu ale přijdete na chuť, zatoužíte pořídit si svou výbavu. A nemusíte kvůli tomu hned utrácet majlant, stačit vám bude pár tisícovek. Důležitější než jejich cena je totiž to, aby vám tzv. padly do ruky. Hole seženete v  kompletních setech, které jsou určeny pro začátečníky. Obsahují všechny potřebné typy holí, které jsou konstruované pro různé údery. Umístěné bývají v praktickém bagu, takže je můžete mít hezky u sebe a snadno je přenášet po hřišti. Navíc se do golfového bagu pohodlně vejdou i další nezbytnosti, které potřebujete ke hře. Ať už jsou to golfové míčky nebo třeba vrstva oblečení navíc, kterou uvítáte v případě, že se změní počasí – lehká nepromokavá bunda přijde víc než vhod.

Vyhněte se faux pas

A když už jsme u toho golfového oblečení, jako začátečník se můžete snadno dopustit faux pas, protože se pohybuje v pro vás zcela novém prostředí. Na džíny a tílko rovnou zapomeňte, byli byste jen pro smích, bez ohledu na vaše hráčské schopnosti. Klasikou zůstávají golfové kalhoty doplněné tričkem s límečkem. Investovat se rozhodně vyplatí také do golfové obuvi, která vám poskytne potřebnou stabilitu v jakémkoli terénu a pohodlí při chůzi. Tak, přestaňte se bát golfu, zahoďte předsudky a poznejte svět plný zábavy, nových výzev, dobrodružství i přátelství!

Přidal Jiří Steiner dne 04.1.2017

Změna systému plateb

Od 1. prosince 2016 vstupuje v Golfcentru v platnost nový ceník. V této souvislosti dochází i k podstatné změně ve způsobu placení. Každý zákazník, který projeví zájem o využití některého golfového zařízení si PŘEDEM zakoupí denní členství. Po jeho úhradě obdrží od obsluhujícího personálu doklad, který si uschová pro případnou kontrolu. Děkujeme za pochopení a přejeme hezkou hru.
Přidal Jiří Steiner dne 16.11.2016